تدریس خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی

برخی از دانش آموزان ممکن است به دلایلی چون غیبت – تاخیر – بیماری جسمی یاروحی – استرس – عدم توجه به معلم یا شرایط نامناسب کلاس و عدم تمرکز درحین گوش دادن نتوانند بطور صحیح  مطالب درسی را فراگیرند یا قصد دارند برخی مطالب را بصورت تکمیلی و فراتر از محتوای درسی آموزش ببینند دراینصورت بهتر است از آموزش خصوصی بهره مند شوند.

در موقعیتی نیستم تا درمورد دیگران قضاوت کنم ولی طی دوره کاری خود مادامی که نمره ارزشیابی دانش آموز در اختیار من بوده هرگز راضی نشدم برای تدریس خصوصی دانش آموزان درس خود اقدام کنم (به عقیده من این کار فروختن نمره است ) درعین حال به موازات آن هزینه زیادی را صرف تبلیغ برای آموزش خصوصی (بیرون مدرسه) مصرف کردم. به همین علت در راستای بهینه سازی ارتباط بین معلم و دانش آموز تصمیم به استفاده از سایت گرفتم .

 •  مشخصا عرض کردم تدریس خصوصی با دانش آموزان درس خود(دانش آموزان مدارسی که امسال با آنها کلاس دارم )را انجام نخواهم داد از طرفی اگر همین دانش آموزان طی دوره های بعد (در صورتی که دبیر آنها نباشم) به بنده مراجعه کنند یا بخواهند برای دوستان یا بستگان آنها آموزش خصوصی ارائه کنم (یا هر دانش آموز دیگر مدارس با شماره من تماس بگیرند) با کمال میل می پذیرم.
 • تمامی دروس نامبرده در سمت راست صفحه اصلی سایت بخش (کتاب – نمونه سوال – بارم بندی) توسط اینجانب آموزش داده میشود.
 • روش معمول من در این نوع آموزش استفاده از جزوات و سوالات الکترونی است که طی پانزده سال جمع آوری و طبقه بندی کردم که لازمه آن وجود کامپیوتر خانگی یا لب تاپ و چندورق کاغذ و قلم است و تمامی فایلهای آموزش داده شده به دانش آموز تحویل داده میشود .
  تفاوت این سوالات با کتاب وجزوات درسی تنوع بسیار بالا – طبقه بندی و پوشش کامل محتوای کتاب است (البته بنا به درخواست دانش آموز میتوانیم از روش سنتی آموزش نیزاستفاده کنیم).
 • دراین نوع آموزش تلاش میشود با ایجاد بستری مناسب(ترمیم شاخه های معیوب مفاهیم ریاضی)اشکالات دانش آموز را برطرف کرده و با توجه به توان او تنها به قسمتهایی که مورد سوال است پرداخته  و از تکرار دانسته های او و ضایع کردن زمان آموزش پرهیز کنیم.
 • از آنجا که این نوع آموزش  به لحاظ کمی وکیفی راندمان بالایی دارد برای خانواده هایی که استطاعت مالی مناسب دارند بخصوص در پایه های بالاتر و بویژه کنکور اکیدا پیشنهاد میشود با وجود این دانش آموز نباید به حضور همیشگی دبیر و این سبک آموزش وابسته شود.
 • پیشنهاد میشود در مواردی آموزش خصوصی بصورت هفتگی یا بصورت مقطعی انجام شود در عین حال رفع اشکال در روزهای امتحانی در توانمندی پاسخگویی به سوالات بسیار مفید است.
 • مبالغ هر جلسه تدریس در سال تحصیلی فعلی برای پایه های هفتم تا پیش دانشگاهی و کنکور متفاوت است.
 • هزینه هر جلسه خصوصی در پایان همان جلسه دریافت میشود.
 • مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی دو ساعت کامل است .
 • آموزش دو یا چند نفره هرگز کیفیت آموزش تک نفره را نداشته و ندارد و پیشنهاد نمیشود.

آخرین نکته : تجربه آموزش  طی سال های متمادی در پایه های متنوع از ابتدایی تا کارشناسی به بنده ثابت کرده نقش دبیر در موفقیت دانش آموزی که تنها به شنیده های کلاسی اکتفا میکند کمتر از 30 درصد است و مابقی آن به کیفیت و کمیت تمرین کردن خود او (بدون حضور دبیر ) بستگی دارد.بنابراین چه در آموزش خصوصی یا عمومی تمرین و کارکرد دانش آموز در منزل با اتکا به تواناییهای خود شاه کلید موفقیتهای علمی و تحصیلی او است.

با آرزوی توفیق روز افزون – بهرام کیانی

 

 

 

تدریس خصوصی ریاضی

ریاضی

بهرام کیانی

معلم ریاضی

تدریس خصوصی هندسه

تدریس کنکور

تدریس کنکور ریاضی

ریاضی کنکور
تدریس خصوصی دیفرانسیل
تدریس خصوصی ریاضی گسسه
تدریس خصوصی هندسه تحلیلی
تدریس خصوصی ریاضی پایه
تدریس خصوصی ریاضی عمومی

الو ویزا